banner

ANEX Tour Eesti

 

 

Tere tulemast ANEX Tour kodulehele. ANEX Tour on üks maailma juhtivaid turismiettevõtjaid, kes areneb ja kasvab koos ajaga. 

Mida me pakume?

Meie hotellide valik pakub nii taskukohast kuid ka luksuslikku VIP-taseme puhkust erinevates sihtkohtades. Meie ulatuslik hotellide ja kuurortide valik laieneb ning teenuste kvaliteet paraneb pidevalt.

Igal aastal võtab ANEX Tour töösse uusi turismitehnoloogiaid. Uuendused võimaldavad meil säästa aega, energiat ja raha mitte ainult meie, vaid ka meie koostööpartnerite ja reisijate jaoks. Meie koduleht on klientidele tõeliseks abiks: saate kiiresti tutvuda hotellikirjelduste, uudiste, eripakkumiste ja palju muuga. Online broneerimissüsteem võimaldab teil broneerida reisi mõne minutiga, täites lihtsat vormi ja seejärel jälgida oma broneeringu staatust.

Igas sihtkohas ootavad meie turiste kogenud reisiesindajad. Nad on suurepärased spetsialistid, kes hoolitsevad selle eest et teie puhkus mööduks sujuvalt ja meeldivalt, samuti pakkuvad reisiesindajad võimalust osta ekskursioone. Kõik meie transfeerid sihtkohas toimuvad mugavate ja turvaliste bussidega. Teie käsutuses on meie aastatepikkune kogemus turismiturul, ANEX Touri meeskonna professionaalsus, partnerite usaldusväärsus, lai hotellide valik, kõrge teeninduse kvaliteet ja soe külalislahkus.

Miks meie?

Reisikorraldajana oleme saavutanud edu, tunnustust ning koostööpartnerite ja reisijate usaldust. Meie lendude arv kasvab iga hooajaga. Meie jaoks on oluline mitte ainult kvaliteetse puhkuse korraldamine vaid parimaks näitajaks hästi tehtud tööst on reisija, kes plaanib oma järgmist puhkust ANEX Touriga.

 

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

HOTELLITEENUSED

Pakume teile suurepärase teenindusega, parima kvaliteediga ja kõrgetasemelise külaliste rahuloluga hotelle, et tunneksite end täiesti vabalt.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.