banner

PUHKUS KREEKAS

Broneeri reis Kreekasse ANEX Touriga!

KREEKA

Riigist

Kreeka hõivab Balkani poolsaare ja sellega piirnevate saarte lõunapoolsed territooriumid, samuti Väike-Aasia ranniku lähedal asuvad saared. Kokku on riigis ligi 2000 saart, mis moodustab 20% kogu territooriumist. Kreeka piirneb Albaania, Makedoonia, Bulgaaria ja Türgiga. Kreekat pesevad Vahemeri, Joonia, Egeuse ja Liibüa meri.

Kreeka ühendab endas parimad turismi- ja vaba aja veetmise võimalused iga turisti maitse ja eelarve jaoks. Nende hulka kuuluvad rannapuhkus, ekskursioonireisid, ärireisid ja individuaalsed puhkused. Nad ütlevad, et Kreekas on kõik olemas ja me ei saa sellega mitte nõustuda: pehme vahemereline kliima, õrn Egeuse meri, soe päike, värviline loodus, suur valik hotelle, suurepärane köök, rikkalik ajaloopärand ja kultuur, taskukohased hinnad. Seetõttu külastavad Kreekat igal aastal miljoneid turiste erinevatest riikidest. Teadlased on paljastanud kreeklaste pikaealisuse saladuse – seda kõike tänu rahvusköögile, mis põhineb kolmel lihtsal põhimõttel: toodete hooajalisus, valmistamise lihtsus ja kasu tervisele.

Arenenud turismiinfrastruktuur, imelised rannad ja maailmakuulsad ajaloolised paigad, mis on päritud iidsetest tsivilisatsioonidest. Kreeka puhkus hõlmab maalilisi rohelisi tasandikke, kõrgeid kaljusid, kuldseid rannikuid ja hingematvaid panoraamvaateid. Muidugi on Kreeka kuurorte valides populaarseimad saared, mille uhkuseks on lõputud rannad, mis on kuulsad rannikuvee puhtuse ja puutumatu looduse poolest.

Kreeka on antiikaja häll. Ta suutis tuua meie päevadesse palju muistse kultuuriloo monumente. Legendid, mis sõna otseses mõttes ärkavad ellu turistide silme all ekskursioonide ajal. Saab külastada Kreeka jumalate, filosoofide, mõtlejate ja teadlaste kodumaad ning tunnetada Kreeka maailmapilti ja loomingulist lähenemist tegelikkusele. Kreeka on rikkaliku kultuuripärandiga imeline puhkusekoht.

Kliima

Kreeka kliima on vaheldusrikas: vahemereline, mägine ja parasvöötme. Kuurortlinnad asuvad Vahemere kliimavööndis, mida iseloomustavad pehmed, niisked talved ning kuumad ja kuivad suved. Suvel on keskmine temperatuur +20°C kuni +30°C, õhuniiskus 50%.

Populaarsed sihtkohad teie puhkuseks Kreekas

Kõige populaarsemad puhkusepiirkonnad

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.