banner

PUHKUS EGIPTUSES

Broneeri reis Egiptusesse ANEX Touriga!

EGIPTUS

Egiptus asub Aasia Siinai poolsaarel ja Kirde-Aafrikas, mida ümbritsevad Punane meri ja Vahemeri. Piirneb Palestiina, Iisraeli, Liibüa ja Sudaaniga. Pealinn on Kairo.

Riik on populaarne rannapuhkuse ja sukeldumise armastajate seas, mida saab kombineerida ulatusliku ekskursiooniprogrammiga. Vanim tsivilisatsioon sündis Egiptuses, tänu millele on riigis säilinud palju iidseid monumente ja üks "7 maailmaimest" – Giza püramiidid. Erinevad ekskursiooniprogrammid võimaldavad igal külalisel sukelduda riigi iidsesse ajaloosse ja tutvuda rikkaliku kohaliku kultuuriga. Kus, kui mitte Egiptuses, saab imetleda püramiidide ja sfinkside suurust, külastada tõelist idamaist basaari ja uurida ainulaadse veealuse maailma ilu.

Egiptuse kuurorte ümbritsem maailma ookeani soolaseim ja üks soojemaid meresid. Punase mere korallide, mereelu ja loomastiku kvaliteet ja mitmekesisus on põhjapoolkeral võrreldamatud.

Kliima

Egiptuse territoorium asub troopilise ja subtroopilise kliima vööndis, mida iseloomustavad kuumad ja kuivad suved temperatuuriga kuni +35 °C Sharm el-Sheikhis ja Hurghadas, pehmed niisked talved temperatuuriga kuni +22 °C. Rannahooaeg kestab novembrist märtsini.

Madala õhuniiskuse ja minimaalse sademete hulga tõttu rannapuhkuse jaoks kõige mugavamal hooajal on kõrged temperatuurid kergesti talutavad.

Kliima eripära on temperatuuride erinevus kõrbes (öistest miinuskraadidest kuni +45 °C-ni päeval). Kevadel võib esineda liivatorme.

Veetemperatuur vahemeres on suvel +26 °С, talvel +16 °С, Punases meres vastavalt +28 °С ja +23 °С. Rannapuhkus punase mere rannikul on võimalik aastaringselt.

Populaarsed sihtkohad teie puhkuseks Egiptuses

Kõige populaarsemad puhkusepiirkonnad

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.