Abu Dhabi linnaekskursioon

Kellaaeg: 13:00.

Kestus: alates 6 tundi.

Kogunemiskoht: hotell 13:00 – külaliste kogumine hotellidest ja väljasõit ekskursioonile.

Linn avaldab muljet suurte pilvelõhkujate alade, kaunite alleede, parkide ja kaldapealsuse poolest. Viimastel aastatel on siia ilmunud nii palju unikaalseid objekte, et isegi kruiisilaevad on muutnud oma marsruuti, et näha Sheikh Zayedi suurmošeed, Emiratesi paleed, maailma kõige kallutatud hoonet ja paljusid teisi vaatamisväärsusi.

Vaatamisväärsuste ekskursiooni ajal on teil võimalus näha, kuidas AÜE pealinnas on ühendatud rikkalik iidne pärand ja kaasaegne elu.

Üks marsruudi punktidest on etnograafiline küla – hämmastav idamaade vabaõhumuuseum. Heritage Village on üks keskseid ajaloolisi ja kultuurilisi vaatamisväärsusi, mis näitab AÜE põliselanike elu enne nafta avastamist siin. Sõidate mööda Corniche`i, mis on üks populaarsemaid kohti Abu Dhabis. See on uskumatult kaunis, haljastatud tänav, mis ulatub piki mererannikut 10 km pikkuseks. Kuulus "Kalduv torn" lisab emotsioonide paletti oma ebatavalise arhitektuuriga, sest selle kaldenurk lääne suunas on 18 kraadi.

Sheikh Zayedi suur mošee on Abu Dhabi pärl. Selle mošee ainulaadsus ei seisne mitte ainult selle pimestavas rikkuses ja muljetavaldavas suuruses, vaid ka selles, et see on avatud kõigile, sõltumata nende rahvusest ja usutunnistusest.

  • 14:30-15:30 – Heritage Village külastus.
  • 15:40-15:50 – fotopeatus Emirates Palace`i juures.
  • 16:00-16:45 – hiline lõunasöök hotellis.
  • 17:30-19:00 – Sheikh Zayedi mošee külastamine. Programmi lõpp.

Hinnas sisaldub:

  • Transfeer ja transporditeenused vastavalt programmile;
  • Toitlustamine vastavalt programmile: lõunasöök ja joogid;
  • Sissepääsupiletid vastavalt programmile;
  • Venekeelse giidi teenused.

Täiendavad teenused: Suveniirid.

Märkused: Pika bussisõidu tõttu ei sobi ekskursioon väikelastega peredele.

Soovitame kaasa võtta mütsid, päikeseprillid, fotoaparaat, raha.

Riietus: kinnised konservatiivsed pikkade varrukatega vabad riided, pikad seelikud kuni pahkluudeni, püksid. Läbipaistvad riided ja lühikesed püksid ei ole lubatud, naistele on nõutav pearätt. Meestel on keelatud põlvini ulatuvad lühikesed püksid ja T-särgid.